Rejestracja nowego użytkownika

Rejestracja na naszej stronie daje ci wiele nowych możliwości. Jako nasz użytkownik możesz dodawać swoje firmy do naszego katalogu oraz zarządzać nimi poprzez panel użytkownika. Aby dokonać rejestracji musisz wypełnić wszystkie pola formularza. Po dokonaniu rejestracji konto zostanie zweryfikowane a następnie aktywowane. Życzymy miłego korzystania z naszego serwisu.
  • * 1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie w jakim zostały one wprowadzone do Systemu SILESIAinfo w celu korzystania z jego usług określonych w „Regulaminie Systemu SILESIAinfo”. Dane osobowe umieszczone przeze mnie we Wpisie Firmy w Katalogu Firm znajdującym się pod adresem SILESIAinfo.org/katalog-firm mają charakter ogólnodostępny. Pozostałe dane udostępnione podczas rejestracji nie będą publikowane ani udostępniane innym podmiotom.
  • * 2) Akceptuję "Regulamin Systemu SILESIAinfo”.
  • * 3) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji gospodarczych („Newslettera”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
  • * 4) Jednocześnie oświadczam, że - zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) - udzielono mi następujących informacji:
  1. Administratorem Danych jest Miasto Racibórz ul. Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz.
  2. Celem zbierania i dalszego przetwarzania danych osobowych jest korzystanie ze wszystkich usług Systemu określonych w „Regulaminie Systemu SILESIAinfo”.
  3. Podanie danych jest dobrowolne, jednak bez ich podania nie będzie możliwe korzystanie z usług Systemu Silesiainfo, o których mowa w „Regulaminie Systemu SILESIAinfo”.
  4. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania wraz z prawem do kontroli przetwarzania danych zawartych w zbiorze zgodnie z art. 32 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.).
  5. Oświadczam, że podane przeze mnie dane osobowe są prawdziwe.


Ostatnio dodane firmy

Dawid-Obrusnik,f5135.html
Dawid Obruśnik

ul. Batorego 7

47-400 Racibórz

powiat raciborski

Gabinet-pomocy-psychologicznej-SELF,f5134.html
Gabinet pomocy psychologicznej SELF

ul. ul. Opawska 31

47-400 Racibórz

powiat raciborski

Garden-Service-uslugi-ogrodnicze,f5133.html
Garden Service usługi ogrodnicze

ul. ul. Bosacka 22

47-400 Racibórz

powiat raciborski