Rejestracja nowego użytkownika

Rejestracja na naszej stronie daje ci wiele nowych możliwości. Jako nasz użytkownik możesz dodawać swoje firmy do naszego katalogu oraz zarządzać nimi poprzez panel użytkownika. Aby dokonać rejestracji musisz wypełnić wszystkie pola formularza. Po dokonaniu rejestracji konto zostanie zweryfikowane a następnie aktywowane. Życzymy miłego korzystania z naszego serwisu.

  • * Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), oświadczam, że udzielono mi informacji, iż Administratorem moich Danych Osobowych jest Miasto Racibórz z siedzibą w Urzędzie Miasta Racibórz przy ul. Króla Stefana Batorego 6 w Raciborzu, a także, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  • * Wyrażam zgodę na przetwarzanie Danych Osobowych w celu realizacji założeń Polsko - Czeskiej Gospodarczej Platformy Informacyjnej SILESIAinfo (zawartych w Regulaminie), w szczególności w celu promocji prowadzonej działalności gospodarczej, przekazywania informacji do innych zarejestrowanych użytkowników systemu, przekazywania informacji gospodarczych w postaci newslettera oraz w zakresie oferowania usług i działań związanych z rozwojem przedsiębiorczości realizowanych przez Administratora Danych Osobowych oraz podmioty, którym powierza się te działania na mocy umów powierzenia zawartych przez Administratora Danych Osobowych.
  • * Wyrażam zgodę na przetwarzanie Danych Osobowych w celu wysyłania informacji o charakterze handlowym dotyczących usług oferowanych przez Administratora Danych Osobowych.
  • * Oświadczam, że otrzymałem informację o przysługującym mi prawie do wycofania zgody. Dane osobowe takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz stanowisko, które przetwarzane są przez Administratora Danych Osobowych mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu bezpośredniego produktów i usług firmy Administratora Danych Osobowych oraz w celu przesyłania informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej do czasu wycofania zgody.


Ostatnio dodane firmy

Dawid-Obrusnik,f5135.html
Dawid Obruśnik

ul. Batorego 7

47-400 Racibórz

powiat raciborski

Gabinet-pomocy-psychologicznej-SELF,f5134.html
Gabinet pomocy psychologicznej SELF

ul. ul. Opawska 31

47-400 Racibórz

powiat raciborski

Garden-Service-uslugi-ogrodnicze,f5133.html
Garden Service usługi ogrodnicze

ul. ul. Bosacka 22

47-400 Racibórz

powiat raciborski