Nowe zasady zawierania umów o pracę na czas określonyProgram Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miasta RacibórzZmiany w urlopach rodzicielskichRuszył nowy raciborski program "Lokale na Start"!Młodzi bezrobotni

Wiadomości

Przedstawiamy Państwu prezentację multimedialną przedstawiającą tereny inwestycyjne zlokalizowane przy ul. Cecylii/Gospodarczej, która została zaprezentowana przez Prezydenta Miasta Racibórz Mirosława Lenka podczas II Forum Gospodarczego.
19-10-2017
Co to są modele biznesowe? Jak za ich pomocą zaplanować swoją firmę? W czym tkwi ich siła i jakie jest źródło ich oszałamiającej popularności wśród startupów i managerów?
17-10-2017
Podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, odbędzie się VII edycja Programu „Samorząd, który wspiera MŚP”.
17-10-2017
Zapraszamy do udziału w VII Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Które odbędzie się 18-20 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
12-10-2017
Chcesz wiedzieć czym jest personal branding? Chcesz poznać trendy, które już niebawem będą miały wpływ na Twoje życie i pracę?
11-10-2017
Atrakcyjne i dobrze wypromowane tereny inwestycyjne to klucz do pozyskania inwestorów.
10-10-2017
SCALE UP SOUTH POLAND - Program wsparcia młodych, innowacyjnych przedsiębiorstw w rozwoju i internacjonalizacji działalności.
06-10-2017
Jeszcze dwa lokale w ramach programu "Lokale na Start" czekają na przedsiębiorców!
04-10-2017
Miasta Racibórz i Opawa – SILESIAinfo szansą dla rozwoju gospodarczego w regionie
Koncepcja projektu SilesiaInfo narodziła się w środowisku raciborskiej przedsiębiorczości. Sama idea byłaby jednak trudna do przekucia jej w realnie działające narzędzie, gdyby nie wsparcie i zaangażowanie samorządu terytorialnego.
Spotkanie Partnerów Projektu w Urzędzie Miasta Racibórz
W Raciborzu 18 czerwca ruszyła Polsko-Czeska Gospodarcza Platforma Informacyjna SILESIAinfo.
V Ratiboři působí téměř 5 400 registrovaných podnikatelských subjektů. Mnohými z nich jsou malé podniky.
Opawa jest miastem, którego historia sięga XII stulecia. Od zarania swoich dziejów jej losy związane były z handlem.
Ratibořská hospodářská komora je organizace, která sdružuje různé podnikatele a podniky z Ratibořského okresu.
Opawa jest miastem, w którym funkcjonuje wiele przedsiębiorstw. Swoją siedzibę znalazły tu takie firmy jak: Teva, Ferram, Ostroj, Opavia Lu, Model Obaly, czy Brano.
Řemesla byla od pradávných dob pohonem pro rozvoj civilizací. Po celá staletí byla města středisky této oblasti lidské činnosti, a tudíž byla růstovými centry pro celé regiony.