Program Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miasta RacibórzMłodzi bezrobotni

Wiadomości

nia 22 listopada 2019 r. w Piwnicy Raciborskiej odbył się wykład Rossa Knapa
25-12-2019
Przed nami emocje związane z finałem konkursu na najlepszy biznesplan. Gdy emocje nieco opadną będzie można dowiedzieć się, jak przygotować się do wystartowania z własnym biznesem z początkiem 2020 roku
03-12-2019
Z przyjemnością informujemy, że kolejny teren inwestycyjny przy ul. Cecylii/Gospodarczej znalazł nabywcę.
29-11-2019
Prezydent Miasta Raciborza zaprasza na Wielki Finał Inkubatora Przedsiębiorczości, podczas którego nastąpi rozstrzygnięcie Konkursu na Najlepszy Raciborski Biznesplan.
28-11-2019
Nie wystarczy dysponować świetnym pomysłem. Trzeba go jeszcze świetnie zaprezentować. O tym, jak mówić o swoich produktach, usługach lub pomysłach biznesowych opowie w Inkubatorze Przedsiębiorczości Aleksandra Zawadzka.
27-11-2019
Facebook kontynuuje cykl autorskich szkoleń Boost with Facebook dedykowanych wspieraniu rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.
26-11-2019
Dziś odbył się kolejny etap w konkursie na najlepszy biznes plan, czyli wybór przez Komisję Konkursową najlepszych biznesplanów.
25-11-2019
W dniu 18 listopada br. w Raciborskim Centrum Kultury przedstawiciele Inkubatora Przedsiębiorczości w Raciborzu zaprezentowali swoją ofertę podczas imprezy pt. InspiratON_2019.
22-11-2019
Miasta Racibórz i Opawa – SILESIAinfo szansą dla rozwoju gospodarczego w regionie
Koncepcja projektu SilesiaInfo narodziła się w środowisku raciborskiej przedsiębiorczości. Sama idea byłaby jednak trudna do przekucia jej w realnie działające narzędzie, gdyby nie wsparcie i zaangażowanie samorządu terytorialnego.
Spotkanie Partnerów Projektu w Urzędzie Miasta Racibórz
W Raciborzu 18 czerwca ruszyła Polsko-Czeska Gospodarcza Platforma Informacyjna SILESIAinfo.
V Ratiboři působí téměř 5 400 registrovaných podnikatelských subjektů. Mnohými z nich jsou malé podniky.
Opawa jest miastem, którego historia sięga XII stulecia. Od zarania swoich dziejów jej losy związane były z handlem.
Ratibořská hospodářská komora je organizace, která sdružuje různé podnikatele a podniky z Ratibořského okresu.
Opawa jest miastem, w którym funkcjonuje wiele przedsiębiorstw. Swoją siedzibę znalazły tu takie firmy jak: Teva, Ferram, Ostroj, Opavia Lu, Model Obaly, czy Brano.
Řemesla byla od pradávných dob pohonem pro rozvoj civilizací. Po celá staletí byla města středisky této oblasti lidské činnosti, a tudíž byla růstovými centry pro celé regiony.