Bezpłatne konsultacje marketingowo-sprzedażowe

Tym razem mamy ofertę dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoje umiejętności marketingowe, sprzedażowe i kompetencje menedżerskie!

Zapraszamy na konsultacje z Mateuszem Maikiem, który od dekady wspiera polskich przedsiębiorców, a podczas swojej działalności pomógł rozwinąć́ się ponad 650 firmom.

Aby skorzystać z konsultacji należy się zarejestrować. Zarówno godzina spotkania, jak i jego forma (skype, telefon, evenea live itd.) zostaną ustalone w trakcie wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub mejlowego. Konsultacje będą miały charakter indywidualny.

Umów się na bezpłatne doradztwo marketingowo-sprzedażowe, jeśli:

  • zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie?
  • poszukujesz pomysłów na poprawę komunikacji z klientami?
  • nie wiesz, które formy komunikacji z klientami będą dla Twojej branży najbardziej odpowiednie?
  • chcesz skonsultować swoje pomysły z osobą z branży marketingowo-sprzedażowej?

BIO konsultanta
Mateusz Maik
 – trener biznesu, mentor, przedsiębiorca. Przez blisko 10 lat współtworzył największą w tej części Europy sieć Inkubatorów Przedsiębiorczości. Od ponad 9 lat kreuje nowe rozwiązania wspomagające kadrę managerską oraz opracowuje nowe programy wsparcia dla Startupów w Polsce. Podczas swojej działalności pomógł rozwinąć́ się ponad 650 firmom. Współtwórca Podcastu Przedsiębiorcy z Wyboru oraz współzałożyciel Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Jako przedsiębiorca współtworzy MOM Studio sp. z o.o. specjalizujące się w tworzeniu identyfikacji wizualnych, strategii marketingowo-sprzedażowych.***
Bezpłatne konsultacje marketingowo-sprzedażowe
data i godzina: ustalane indywidualnie

Zapisy: https://app.evenea.pl/event/mmwrzesien/